Chráňme si zdravie máme len jedno

Čo vy a šport ja ho mám rada nemôžem vidieť tých lenivých ľudí čo len jedia sedia veď abnormálne tučný des. Aj deti na školách jedia polotovary alebo im matky dajú holý rohlík ako obed des a sladkosti potom sú ako besná zver. Ja by som nariadila v škole aby mali zdravé desiate a obedy žiadne sladkosti lebo aj deti sú veľmi tučné a veľa. Aj známa tá len je a je aj jej frajer a žiaden pohyb aj keď ide do mesta taxi choré čo jej nohy odpadnú mladej žene ako keby mala 80 rokov choré a má 43 rokov ja ozaj nemám extra čas na cvičenie ale chodím pešo všade či je to obchod park jedine do mesta autobusom nakoľko nemám auto ale celé mesto prejdem pešo veď chôdza je zdravá neznášam byť nemčina je mi to niečo odporné.

zdravá strava

Nečudujem sa že má známa vyše 80 kg a keby bola aspoň vysoká ale má 155 výšku tak otras byť tučný a krátky ale aj vysoký a tučný je des. My ľudia za posledné roky hrozne ostali lenivý málokto dnes cvičí všetci česť zopár výnimkám že chodia pešo alebo športujú. Ľudia v dnešnej dobe len  fajčia poriadne nevaria len samé polotovary ja uprednostňujem domácu stravu ja ani do reštaurácie nechodím to musí byť raz za čas aj to si vyberám vegetariánskej kuchyne aj kvôli HISTAMINU musím len určité druhy jedál a surovín používať lebo ja musím jesť len čerstvé nie dlho držané jedlo ani zohrievané viackrát tu pri HISTAMINE je dôležité čerstvosť potravín vyhýbať sa určitým druhom zeleniny a ovocia.

cica nežer

Nesmú sa jesť niektoré druhy syrou a podobne je tu podstate ELIMINOVAŤ problém keď sa to naučíte je dobré ale všetko trvá nejaký čas kým si zvykneš aj sladkosti sa nesmú vo veľkom množstve hlavne čokolády ani horká ale dôležité je že to nie smrteľná choroba dá sa naučiť tak žiť je to civilizačné ochorenie novodobé lebo čo sa týka výrobkov ako je múka je samé svinstvo vyšľachtená nie ako voľakedy jeden typ ako môžeme vidieť každý rok stúpa počeť chorých ľudí či je to cukrovka , obezita a podobne CIVILIZAČNÉ OCHORENIA EPIDÉMIA ĽUDSTVA čím dalej to bude horšie v poslednej dobe hlavné po COVID 19 po vakcína ľudia padajú mladý ako muchy aj teraz ak som bola v Zlatých Moravciach 6 boli vo výklade čo umreli a o to strašné že dvaja mladí ľudia 38 a 58 čo je to veď mohli ešte stále žiť.

By 29. 12. 2023.    Šport