Tvar pozadia je pre ženu veľmi dôležitý

Zdokonaľovanie sa v cudzích jazykoch je súčasťou sledovania najrozličnejších médií, ktoré máme k dispozícii viac ako kedykoľvek predtým. Anglické výrazy sa na nás valia z každej strany, a tak je dosť dôležité, aby sme poznali ich významy, ak chceme pochopiť význam textov. Spojenie push up je však už implementované do každej oblasti života.

Džínsy sú pohodlné v každej polohe

V spojení výrazu push up a móda sa skrýva napríklad funkcia džínsov pozdvihnúť naše “pozadie“ a vytvarovať ho do žiadaného, takmer dokonalého tvaru. To sa ženám páči, nemusia sa totiž potiť v posilňovni, aby dosiahli vysnívané krivky a postavu modelky, ale stačí, aby si zadovážili push up jeans bigstarjeans.sk a problém je vyriešený. Sú pre každú ženu, ktorá túži po chrumkavom zadočku, ktorému neodolá žiaden muž. Základ a podstata tkvie v dobrom strihu, ktorý berie zreteľ na zadok, preto sú zadné vrecká prišité mierne vyššie ako tradične bývajú a dokonalý tvar im dodávajú aj jemne zaoblené švy nad nimi.

Okrem základného push up efektu tieto džínsy postavu senzačne zoštíhľujú a vytvárajú ideálne proporcie, zároveň sa v nich ženy cítia veľmi pohodlne, čo je zásluha strečového materiálu, ktorý sa maximálne prispôsobí tvaru tela. Na zdôraznenie efektu vplýva aj slim alebo skinny strih, pretože ide o úzke až obtiahnuté nohavice, napríklad legínsy. Módne trendy udávajú nosiť push up nohavice vo všetkých štýloch, nielen športových, ale zladením s ostatnými módnymi kúskami môžete dosiahnuť perfektný outfit na každý deň. Hodia sa k nim tričká, oversize, úzke, krátke alebo dlhé, blúzky romantické, športové, saká, mikiny, džínsové bundy a podobne.

Postava vytvarovaná na počkanie

Variácií na zladenie s ostatnými časťami šatníka je nekonečne veľa, stačí si vybrať slušivé a dobre padnúce nohavice, ktoré budú tvoriť základ a k nim si obliecť pohodlný vrchný kus odevu. Džínsy sú vo viacerých odtieňoch modrej aj v čiernej farbe, každá žena vie, čo jej pristane a čo by rada na sebe zvýraznila, podľa toho si zaobstará aj džínsy. Tmavšia je ideálna na zoštíhlenie postavy, svetlá trocha pridáva na objeme, a na to treba pri nákupoch myslieť. V ideálnom prípade si môžete dovoliť oboje, váš outfit bude každý deň zaujímavý a iný.

By 18. 6. 2022.    Krása