Pripadá mi to ako doba kamenná už len divosi tu chýbajú

Ľudom pripadá tento štát ako kocúrkovo nič neriešia vadia sa smiešne. Snažíme sa sledovať tzv. politické relácie každú nedeľu no nič sa nemení stále o tom istom. Dnes v relácii o 5 minút 12 bol pán. Fico a Eduard H len sa škriepili sa ako tetky na trhu jeden na druhého. E.H tvrdil že pán Fico nepomohol ľudom čo sa týka 13 a 14 dôchodku a pod. A položme si otázku ony čo urobili koľko nám chudobe toho dali smiešnu sumu fakt na posmech. Prečo sa Slováci pozerá nato všetko čo sa deje v našej krajine alebo nie je krajina. Každý čuší bojíme sa si otvoriť oči aj ústa smiešne do dokedy mienite takto nechať byť ticho doslova a do písme na čušať ako šva pod chrastou.

riešenie dokola no nič sa nedokončí poriadne

V druhých krajinách sú neustále štrajky a tu sa nič nerieši. Keď nie sú na pretrase voľby tak akože hygiena samé svinstvo dovážame mám na mysli potraviny alebo lepšie povedané potraviny už človek fakt nevie čo má jesť samé zahraničnú zgerbu my že sme sebestačný štát nedajte vysmiať nič okrem akože žita, repky olejnej a kukurice nevidieť na poliach a samé chemické postreky. Keď začnú sťahovať z predaja potravinu objaví sa pán Bíreš buď  keď máte potravinu doma vyhodene ju a nekonzumujte ju alebo nemusíte sa obávať nič nehrozí no kde je pravda nikto sa nedozvie robia si dobrú reklamu za veľké peniaze a my chudoba sa len prizeráme a sme ticho.

Ach bože kde to žijeme

No poďme ďalej ako znie naša pekná hymna Na Tatrou sa blýska jedna strofa znie To Slovensko naše posiaľ tvrdo spalo, ale blesky hromu vzbudzujú ho k tomu, aby sa prebralo ale kedy sa preberieme. Zaspali sme dobu už dávno pradávno náš štát nedá do poriadku ani keby sa vymenilo tam hore všetko. Veľakrát zdá ako keby ľudia nerozmýšľali čo sa deje. Naďalej sa rozkráda a náš my sme pomaly úplne dole na chvoste. Dnes sa mi píše veľmi dobre aj keď neskutočné telo už niekoľko dní asi ma čosi dobre nakoplo že by ma kopla múza môže byť ale hlavne vidím aká je situácia hrozná ony si fakt myslia že za hodinu relácie alebo tv správach niečo doriešia smiešne ale o tejto téme sa dá písať donekonečna tak na budúce.

By 13. 3. 2023.    Financie