Firmy na predaj

Predaj firmy je veľmi dobrým riešením pre všetky osoby, ktoré uvažujú začať s podnikaním. S touto možnosťou môžete začať prakticky hneď od podpisu zmluvy keďže času nie je veľa tento časový benefit sa vám bude určite hodiť. Takúto možnosť využívajú osoby, ktoré nemali doposiaľ žiadnu skúsenosť s podnikaním, ale aj osoby, ktoré už túto podnikateľskú činnosť v minulosti okúsili. Keďže majú vedomosť a aj skúsenosť, čo samotné založenie firmy alebo živnosti obnáša tak určite dajú prednosť tejto inovatívnej možnosti.

firmy

Taktiež oceníte to, že firmy už majú zriadené aj množstvo dôležitej “veci, ktoré sa týkajú činnosti samotného podnikania. Jedna sa napríklad o rôzne registrácie na úradoch či v poisťovňach. Firmy sú zaregistrované ako v sociálnej tak aj v zdravotnej poisťovni. Niektoré firmy majú zriadenú aj živnosť, ktorá je potrebná pri vykonávaní rôznej činnosti. Neušetrite len váš strávený čas, ale aj nejaké tie finančne prostriedky keďže firmy majú splatené svoje základné imanie keďže v minulosti už podnikali. Jedna sa o minimálnu sumu 5000 eur. Tieto firmy vám zaručujú komfort a pohodu keďže všetko potrebné už dávno vlastnia.

firmy

Ponúkajú sa výlučne ako “čisté” spoločnosti. To znamená, že nedisponujú žiadnymi záväzkami či dlhmi, ktoré by vás určite od kúpi odradili. To či firmy majú nejaké dlhy si už viete v dnešnej dobe zistiť a vyhľadať aj z pohodlia vášho domova keďže tieto informácie sú zverejnené, a to verejne online formou. Predávajúci navyše podáva aj čestné vyhlásenie, ktoré býva súčasťou každej zmluvy. V dnešnej dobe je možnosť odkúpiť aj novozaloženú spoločnosť. Tieto firmy sa odborné nazývajú aj ako ready-made spoločnosti. Ako aj firmy na predaj s nejakou skúsenosťou tak, aj tieto firmy ponúkajú zriadenie a registrovanie na mnohých úradoch či vybavenie všetkých povinnosti.

By 2. 10. 2022.