Kvalitné matrace pre zdravý spánok

Spánok je jedným z esenciálnych aspektov nášho života. Bez neho by sme neboli schopní normálne fungovať a v podstate ani existovať. Ale ako sa hovorí, nie je spánok ako spánok. Pre kvalitný a plnohodnotný spánok je nevyhnutný aj výber toho správneho matraca pre vás, presne podľa vašich individuálnych potrieb. Na našich stránkach nájdete široký sortiment kvalitných matracov za výhodné ceny. Začnite svoju cestu za zdravým spánkom a lepším životom ešte dnes. Sme Segum. Značka, ktorej v prvom rade záleží na kvalite výrobkov a stálej spokojnosti zákazníkov. Výrobe a predaju ortopedických matracov sa venujeme už od roku 1992. Používame špičkové prírodné materiály, s čím sme začali ako vôbec prvý na slovenskom trhu. V našej ponuke nájdete matrace rôznych cenových kategórií, aby si u nás každý našiel to svoje. Ponúkame ako štandardné rozmery, tak výrobu na mieru a to dokonca bez ďalších príplatkov. Navštívte nás v našich kamenných podnikových predajniach v Bratislave, Senici a Žiline a presvedčte sa o našich kvalitách osobne.

spánok

Na našich internetových stránkach si pohodlne vyfiltrujte všetky požadované parametre vášho nového matraca a vyberte si ten, ktorý vám vyhovuje najviac. Ponúkame dve základné kategórie, a to matrace pružinové a taštičkové. Ďalej u nás samozrejme nájdete aj rôzne druhy penových matracov. Všetky kategórie sú vyhotovované v rôznych veľkostiach, hrúbkach a tvrdostiach. Na výber máte aj z bohatých možností poťahov. Pri každom výrobku sú uvedené všetky potrebné informácie vrátane nosnosti, výšky, tvrdosti a rozmerov. Konečná cena závisí od vami zvolených parametrov.

matrac

Za našou kvalitou si pevne stojíme, a preto sa na vybrané matrace okrem štandardnej záručnej lehoty ponúka predĺžená záruka na 3, 5 alebo dokonca 10 rokov. Neváhajte a navštívte naše internetové stránky alebo podnikové predajne a vyberte si matrac presne podľa vašich predstáv a požiadaviek, navyše za férovú cenu. Buďte sa aj vy do krajšieho rána s našimi špičkovými ortopedickými matracmi Segum.

By 6. 10. 2022.    Krása