Zažite nový druh rozkoše vďaka tatrickej masáži

Ak si chcete dopriať zážitok plný rozkoše mali by ste skúsiť tantrickú masáž, pri ktorej si vaše telo dokonale oddýchne a vy sa vrátite domov plní sily a energie. Ďalej sa dočítate, v čom spočíva čaro tantrickej masáže a prečo by ste si ju mali dopriať práve vy.

Čo si pod tantrickou masážou predstaviť?

Nemyslite si, že hneď ako prídete sa vyzlečiete a začne masáž. Keďže sa nejedná o klasickú masáž, ale tantra masáž, tak treba začať pomaly a postupne. Čo vás teda čaká a ako to prebieha? Výber masérky alebo maséra je len na vás. Výber uskutočníte z pohodlia domova a pri príchode vás bude masér alebo masérka čakať. Vyzlečiete svoje oblečenie a na seba si dáte sarong. Ďalej bude nasledovať úvodný „Namaste rituál“, pri ktorom obaja, vy aj masér stojíte tvárou k sebe a prebieha naladenie sa na vaše spoločné vibrácie a energiu, čiže naladenie sa jeden na druhého. Tento rituál je sprevádzaný dýchaním a je to veľmi upokojúce a v určitých momentoch cítite príjemné šteklenie po celom tele. Túto atmosféru, rovnako ako pri masáži sprevádza orientálna hudba, sviečky, prítomná môže byť aj aromaterapia, čiže vonné oleje, ktoré napomáhajú ukľudňujúcej atmosfére. Rovnako na začiatku vás masér obslúži aj výborným čajom, ktorý doklepne pôžitok zo stretnutia.

tantrická masáž

Masáž prebieha postupne a ste pri nej nahý. Najskôr začíname hlavou a chrbtom, kde je častokrát nahromadené napätie a preto je potrebné rozmasírovanie týchto partií, čo vedie k zrelaxovaniu tela i ducha. Neskôr sa presunieme k masáži chodidiel a prednej časti tela. V týchto častiach sa nachádzajú aj erotogénne zóny a určite im budeme venovať patričnú pozornosť a vy sami vo svojej koži pocítite slasť, o ktorej ste ani netušili, že existuje!

Masáž končí masírovaním intímnych partií. Všetko je samozrejme o dohode, vzájomnej dôvere a zrúcaní určitých bariér, ktoré nám bránia v úplnom uvoľnení. Ak si neželáte masáž týchto partií, nikto vás do ničoho nútiť nebude, ale sami seba by ste pripravili o tento nezabudnuteľný zážitok. Po tomto zážitku ležíte pokojne a uvoľnenie prúdi po celom tele.

tantrická masáž

Pre koho je tantrická masáž vhodná?

Táto masáž je vhodná skutočne pre každého, či už vás láka vyskúšať niečo nové, potrebujete prísť na iné myšlienky alebo vás trápi nejaký zdravotný problém. V čom dokáže tantrická masáž pomôcť? Tento druh masáže prináša otvorenosť v komunikácií s partnerom, prehĺbenie sexuality, zvyšuje citlivosť na vnímanie vlastného tela, ak máte určité traumy a bloky pomáha vám ich otvoriť a preliečiť. Ak máte zdravotné problémy, tak tantrická masáž pomáha pri problémoch s erekciou, predčasnej erekcií, lieči bolesť pri pohlavnom styku a plodnosť, ak máte problém otehotnieť. Rovnako pomáha pri problémoch s nedostatkom energie, depresiách a úzkostiach. Preto neváhajte a príďte vyskúšať tantrickú masáž priamo u nás.

By 7. 4. 2022.    Tovar