Zapichni to tam

Človek sa celý rok alebo minimálne celý december teší, že budú sviatky. Oddýchne si. No, keď sú sviatky, tak sa zasa celý čas teší, keď už pominú. Nie je to ľahké obdobie roka. Rodina sa stretáva. Navštevujeme sa. Konečne máme čas na rozhovory. Niekedy hádžeme neúprimné úsmevy a neochotne sa fotíme pri vianočných stromčekoch. Rozmýšľame o čom sa budeme debatovať s príbuznými, ktorých vidíme raz ročne. Tešíme sa, keď si rozbalia naše darčeky a sledujeme ich reakcie. Pre niekoho najobľúbenejšia časť roka, no pre iného zasa najneobľúbenejšia časť z celého roka. Líši sa to od človeka k človeku.

nahá žena

Zhodneme sa na tom, že táto časť roka môže byť síce nádherná, no je aj veľmi únavná. Niektorí ľudia z nás doslova môžu vycicať energiu. Rozhovory sú vyčerpávajúce, hoci sú podnetné. Po sviatkoch si treba dopriať dávku oddychu. V tejto súvislosti vám výborne poslúži sex privát. Nedá sa lepšie odreagovať než na inom ľudskom tele. Vtedy človek vypne myseľ, rozum a robí len túto jednu aktivitu, pre ktorú prišiel. Dokonalé uvoľnenie nasleduje vždy po vysiľujúcom akte. Hoci nás vysilí, zároveň aj nabije energiou do ďalších dní. To budeme potrebovať, aby sme ďalší rok vládali všetko absolvovať, čo máme.

Ak si chceš užiť a odreagovať sa zájdi si tam. Tvoj penis sa ti poďakuje. Najkrajší zážitok budúceho roka zažiješ rovno na jeho začiatku alebo si môžeš dopriať takýto krásny koniec roka. ALe ako odreagovanie na začiatku roka po sviatkoch to bude mať zaručený efekt. Efekt hodný pre víťaza z celej tejto situácie.

žena v plavkách

Sviatky sú často nazývané ako sviatky pokoja a oddychu. No, keď sa nad tým zamyslíme, tak tento názov je dosť mylný. NIe sú pokojné a o oddychu tiež nemôžeme hovoriť. Tento stereotyp by sme mali zmeniť a názov napraviť. Nebudeme klamať seba a ani svoje rodiny, keď budeme veci nazývať pravými menami.

By 28. 10. 2022.    Tovar