Tantra – príjemné s užitočným

Tantra. Pre mnohých dokonale prebádaná sféra, no pre mnohých iných absolútne tabu. Práve vy ktorý ste nikdy neskúsili tantru, by ste to mali čím skôr napraviť. Tantra je niečo sférické, niečo, čo vás bytostne vyvedie z vášho tela a vašu myseľ prenesie do sfér ktoré pri ničom inom nezažijete. Samozrejme mnohí z vás si môžu myslieť, že tantra je len ďalší sexuálny zážitok spojený s pohlavným stykom. Opak je však pravdou. Pri tantre nemôžete očakávať bežný pohlavný styk. Naopak však dostanete niečo omnoho viac. Tantra je založené na masáži tvorenej dotykmi predovšetkým rukami, nohami a telom maserky. Áno, priznávame, v tantre je erotika, je pri tantre sexuálne napätie, je pri tantre vyvolaná vaša najvyššia sexuálna aktivita. Ale všetko je postavené predovšetkým na vašej mysli, na vašich pocitoch a na vašej bytosti.

sviečky teplo

Tantra a jej korene siahajú ďaleko do dávna kedy bola mnohými využívaná aj v oblasti liečiteľstva. Je veľmi veľa druhov tantrických masáží a ľudstvo si zo základov tantry vybralo to, čo mu najviac vyhovuje. V našom salóne Bratislava tantra poskytujeme tie najúžasnejšie tantrické masáže, pri ktorých zabudnete na okolitý svet a na všetky starosti ktoré vás ťažia. V našom spa salóne si dokonale oddychnete a vybudujete si zásobu novej energie. Senzuálne masáže Bratislava tantra vám poskytnú profesionálne tantra masérky ktoré sú dokonale vyškolené v oblasti tantra masáží.

tantra vesmír

Neváhajte a navštívte náš salón ktorý vám poskytne útočisko pred všetkými starosťami a trápeniami, ktoré kotvia na vašich pleciach. Tu sa dokonale odreagujete a oddýchnete si, prídete na iné myšlienky a váš život sa stane opäť úplne niečím iným. V salóne sa môžete tešiť na krásne a príjemné prostredie, vôňu a hudbu. V našich programoch nájdete viacero druhov tantrických masáží. Poskytujeme tantrické masáže pre niekoho, kto už tantru vyskúšal ale rovnako tak aj pre niekoho, kto tantru vôbec nepozná. Preto neváhajte a objednajte sa online. Vyberte si svoju tantra masérku, ktorá sa vám bude venovať a starať sa o vás od začiatku až do konca vášho pobytu v našom salóne.

By 9. 10. 2023.    Tovar