Slovenské matrace dostupné pre každého

Kvalita spánku sa odráža na našom zdraví, vitalite, sústredení v práci, ale aj na nálade. Vyspite sa na matraci, ktorý bude presne zodpovedať Vašim potrebám. Slovenská spoločnosť SEGUM vyrába zdravotné matrace najvyššej kvality. Aby presne vyhovela požiadavkám svojich zákazníkov, zaviedla možnosť výroby matraca na mieru. Nemusíte sa tak uspokojiť s kompromisom. Spať môžete na dokonalom matraci, ktorý perfektne vyhovie Vašim potrebám. Veľkou výhodou je, že výroba matracov na mieru je bez dodatočných doplatkov, čím je nákup matracov na mieru cenovo dostupný. Matrace od spoločnosti SEGUM sú vyrábané s dlhoročnou tradíciou.

žena pri okne

Počas výroby sú využívané tie najmodernejšie technológie a kvalitné materiály. Vďaka tomu produkujú odolné matrace s dlhou životnosťou. Vyberať si môžete z dvoch kategórií matracov, a to zo sendvičových a pružinových matracov. Všetky modely matracov nájdete v e-shope, ktorý je dostupný na webovej stránke www.segum.sk. V prípade, že je Váš rozpočet obmedzený, neváhajte a nahliadnite do ponuky akciových produktov. Ide o kvalitné matrace za veľmi výhodnú cenu. Momentálne môžete kúpiť napríklad matrac Mercury s až 60% zľavou z jeho pôvodnej ceny. Ide o sendvičový matrac, ktorý je vysoký 27 cm.

posteľ

Na jeho výrobu bola použitá pamäťová pena KLIMAMEMORY. Tá sa vyznačuje tým, že jej pružnosť nie je závislá od teploty ovzdušia v miestnosti, a tak Vám poskytuje rovnakú oporu nezávisle od toho, či preferujete teplo alebo chlad počas spánku. Z jednej strany je tvrdší a z druhej mäkší, a tak si môžete vybrať tvrdosť, ktorá Vám bude vyhovovať. Matrac je predávaný s poťahom FIT. Ten zabezpečuje hygienickú čistotu a predchádza vzniku zápachov aj pri dlhšom používaní. Neviete si vybrať matrac prostredníctvom e-shopu a preferujete osobný nákup priamo v predajni? Navštívte niektorú z predajní spoločnosti SEGUM a skonzultujte Váš výber s vyškoleným personálom, ktorý Vám ochotne poradí.

By 16. 4. 2023.    Tovar