Prémiová kvalita za neuveriteľné ceny

Zachovať minulosť a precítiť prítomnosť, uchovať krásne chvíle na večnosť – to všetko je možné vďaka fotografii ! Vynálezu fotografie vďačíme za to, že pre nás nezabudnuteľné momenty sú zachytené v priestore a čase. Môžeme si ich kedykoľvek pripomenúť. Aj napriek digitálnej dobe sa zdá, že klasická fotografia – farebná, čiernobiela – vonkoncom nevyčerpala svoje možnosti a stále má čo povedať množstvu zákazníkom. O dokonalé vystihnutie momentu sa snažíme aj preto, že ide najmä o skryté emócie – napríklad svadobné fotky, ktoré odkrývajú radosť a nadšenie zo spoločnej budúcnosti či ďalšie príjemné udalosti, akými sú narodenie dieťaťa, promócie alebo jednoducho, chvíle strávené s našimi blízkymi pri špeciálnych udalostiach alebo aj v bežné dni.

fotenie

Takto sa dá zobraziť príroda, vyhotoviť portréty a spomienka zrazu pretrvá a vyvolá v nás niečo vzácne a nášmu srdcu blízke. Cena zvyčajne má odrážať kvalitu, no naša spoločnosť si zakladá nielen na kvalitnom zariadení a ochotnom a promptnom prístupe, ale dokáže to sprostredkovať aj za príjemné ceny. To všetko dokážu fotky za babku – na vyvolanie fotiek sa vzťahuje zľava. Ak potrebujete fotografie čo najskôr, aj v tomto smere sme ústretoví – zvyčajne sa dajú vyvolať len za tri dni (v závislosti od ďalších faktorov, napríklad od dátumu vloženia do systému či uskutočnenia platby).

fotografia

Aké máte možnosti na vyvolanie?

Programy Štandard a Premium sú síce založené na myšlienke najvyššej možnej kvality, no v prípade Premium ide predsa len o náročnejšie technologické postupy (fotopapier, farba Ultrachrome), čo sa mierne, nie však radikálne odrazí aj na cene. Možno vás však osloví zľava pri väčšom množstve objednaných fotiek. Ak túžite po odolných, trvácnych farbách a dokonalom výsledku, stačí sa obrátiť na nás na našom webu, kde zistíte viac informácií.

By 13. 5. 2023.    Tovar