Kvalitný plastový IBC kontajner

Určite ste už počuli niekoho povedať, že nie je taký bohatý, aby kupoval lacné veci. V tejto vete je veľká pravda a platí to aj v prípade produktov určených na prevážanie a skladovanie tovaru. Kúpou lacných, no nekvalitných kontajnerov strácate peniaze v neustálom dokupovaní nových a nových plastových boxov. Investujte do pevných plastových kontajnerov najvyššej kvality a užívajte si ich premyslenú konštrukciu a dlhú životnosť. Presne také kontajnery vyrába spoločnosť Schoeller Allibert. Sú vyrábané z odolného plastu, ktorý vydrží aj náročné podmienky, akým bývajú kontajnery v priemyselnej výrobe často vystavované.

námorné kontajnery

IBC kontajnery od spoločnosti Schoeller Allibert bezpečne uschovajú aj kvapaliny, ktoré v nich môžu byť uskladňované, ale aj transportované, a to aj námornou dopravou. Schoeller Allibert vyrába veľké množstvo IBC kontajnerov s najrôznejšími vlastnosťami. Líšia sa nie len svojimi špecifickými prednosťami, ale aj rozmermi. Všetky IBC kontajnery nájdete na webovej stránke www.schoellerallibert.com. Nájdete ich tam zobrazené a detailne popísané, samozrejme v popise nechýba ani rozmer IBC kontajnera. Okrem IBC kontajnerov Vám odporúčame aj plastové prepravky od spoločnosti Schoeller Allibert.

recyklácia

Spĺňajú priemyselné a potravinárske normy, takže sú ideálne pre použitie vo Vašom podnikaní. Nájdete medzi nimi prepravky, ktoré sú určené pre ovocie a zeleninu. Sú priedušné a všetky plody udržia dlho bez vzniku plesní, či hniloby. Ak pracujete s drahším tovarom, určite Vás zaujmú plastové prepravky, ktoré sú vybavené plombou, ktorá ich uzamyká. Obsah kontajnerov tak ochráni ich obsah pred krádežou, či stratou. Schoeller Allibert pre Vás vyrába tie najkvalitnejšie kontajnery, s ktorými sa ľahko pracuje. Navyše táto spoločnosť nezabúda ani na životné prostredie, a preto sú všetky ich výrobky dlho opakovane použiteľné a nakoniec ich môžete zrecyklovať.

By 24. 3. 2023.    Tovar