Krtkovanie a frézovanie potrubia

Je Vaše potrubie zanesené nečistotami, či dokonca došlo k najhoršiemu a upchalo sa? V tom prípade je tu pre Vás spoločnosť AB-Krtkovanie. AB-Krtkovanie Vám poskytuje širokú škálu služieb súvisiacich s potrubím a kanalizáciou. Najčastejšie využívaná služba je čistenie potrubia a kanalizácií, ktorá sa nazýva aj krtkovanie. Počas krtkovania je potrubie vyčistené buď vysokým tlakom vody, ktorý je vďaka výkonnému čerpadlu vpustený do potrubia alebo je vyčistené kovovými pružinami. Ich pohyb je poháňaný elektromotorom a vďaka svojej veľkosti a ohybnosti je to ideálna forma na čistenie potrubí aj s naozaj malým priemerom.

kanalizačný poklop

V prípade, že by bola priechodnosť potrubia obmedzená pevným predmetom, ako napríklad prerasteným koreňom stromu, či betónom, je Vám k dispozícii frézovanie kanalizácie. V porovnaní s inak nevyhnutnou výmenou potrubia je frézovanie ekonomickejšou formou odstránenia problému. Ďalšia obľúbená služba spoločnosti AB-Krtkovanie je TV monitoring potrubí a kanalizácie. Slúži nám na to, aby sme vedeli nahliadnuť do inak neprístupných miest našich domácností, čiže do vnútra potrubia. Realizuje sa tak, že sa do potrubia zavedú malé kamerové systémy a nasnímaný obraz vidíme na monitore.

inštalatér

Vďaka tomu sa človek presne dozvie, v akom stave je jeho potrubie. Je vhodné nielen na identifikáciu problému, ale aj na jeho lokalizáciu. TV monitoringom totižto ľahko nájdete presné miesto poškodenia potrubia, a tak je oveľa jednoduchšie zvoliť spôsob jeho opravy. V prípade, že ste kúpili starší dom, môže sa Vám stať, že nedostanete patričnú dokumentáciu k trase potrubia. To môže spôsobiť nemalé problémy pri potrebe výkopových prác v okolí daného domu. Špeciálny prístroj Vám s presnosťou ukáže, kadiaľ je potrubie vedené. Okrem toho s ním bez problémov nájdete kanalizačné šachty, kolená a ďalšie zložky kanalizácie. AB-Krtkovanie prijíma objednávky z celého západného Slovenska a ich havarijná služba je tu pre Vás nonstop.

By 25. 4. 2023.    Tovar