Čo potrebujete na gélové nechty?

Gélové nechty určite dobre pozná každá žena. Pre ženu je veľkou výhodou, keď si nemusí pravidelne nechty lakovať, ale nanesie si trvácny gél, ktorý vydrží dlhé týždne. Podľa typu nechtov, gél na nechtoch ženám vydrží 3 až 5 týždňov. V priemere 4 týždne dokonalých, upravených nechtov, o ktoré sa netreba vôbec starať.

led lampa na nechty

Aplikácia gélových nechtov.

Množstvo žien navštevuje salóny, kde sa im o nechty postarajú profesionálne nechtárky. Gélové nechty nie je úplne jednoduché urobiť, ale samozrejme to každý zvládne aj v pohodlí domova sám. Čo k tomu budete potrebovať? V prvom rade je dôležité mať doma gél. Pri kupovaní gélu na nechty si zaobstarajte hneď niekoľko farieb. Môžete si pomocou vykúzliť rôzne varianty gélových nechtov ako ombré nechty či francúzsku manikúru. Gél však nestačí iba naniesť na nechty a opilníkovať. Budete potrebovať takisto UV lampu. Led lampa na nechty je pri tomto type nechtov samozrejmosťou. Nanesiete gél a necháte zatvrdnúť práve v UV lampe. Vďaka lampe zatvrdne gél a nechty sú potom odolné a dlhotrvácne. Veľa žien sa však rozhodne pre gélové nechty najmä na nejakú významnú spoločenskú udalosť. Či už idete na väčšiu oslavu, svadbu alebo iný významný deň, gélové nechty sú tou správnou voľbou.

nechty

Spoločenské udalosti je najpopulárnejšia možnosť zvoliť si klasickú francúzsku manikúru. Pôsobí veľmi elegantne a skutočne nič nepokazí. Posledné roky je francúzska manikúra ešte vylepšená. Ide o ombré nechty. Ombré nechty používajú podobné základy ako pri francúzskej manikúre, avšak s rozdielom že biela farba na koncoch nechtu je rozmazaná dostratena. Hľadáte kvalitné gély na nechty pre domácu výrobu či ste profesionálka? Navštívte internetovú stránku d-nails.sk a vyberte si gélové sady alebo jednotlivé gély pre svoje nechty ešte dnes. Na žene nie je nič krajšie ako upravené nechty.

By 18. 8. 2023.    Tovar