Tanec vlkov Tancuj tancuj vykrúcaj len si piecku nezrúcaj

Poď sa zabaviť urobiť si srandu inak to nestojí absolútne nič ani mäkké F v našej obci budú zábavy no ja sem nechodím tu samí Vlk tak prezývajú ľudí u nás v obci ja tu mám pár ľudí v láske inač to nestojí nič ani za zrnko maku no čo už. Teraz v decembri bude BATVOSKOVA zábava potom Silvestrovská v januári 2024 ples a vo februári ples VLKOV budú viť ako vlci v lese asi majú málo peňazí v kase tak musia vyberať no čo už ja si urobím babskú jazdu v pyžame doma svätý pokoj pustím si CD a retro hudbu aj kazety aj TV kúpila som si dnes na celé Vianočné sviatky EUROTELEVIZIU časopis aspoň človek pozrie čo je nové prečíta trochu mať kľud a pokoj od všetkého lebo mám toho po krk .Síce budem tu medzi sviatkami aby si trochu človek zarobil inač si urobím pre seba a mamu voľno.

náhod sa exkluzívne na zábavu

Čo sa týka Silvestrovské programu Slovenského no des ja väčšinou prepínam na Nemecké TV stanice tam je zábavný program spevy, tance naše programy v TV pod úroveň z roka na rok o ničom všetko väčšinou opakujú staré filmy, program a nanajvýš celebrity vyprávajú ako ADELA BANÁŠOVÁ a podobne tí istí dokola . No poznám takých magorov čo pracujú aj cez sviatky viď jeden môj známy Mišo sa volá ten ani nevedel že idú Vianoce úbohé ten aj vie kde sever síce má akože VŠ vzdelanie Zelenú univerzitu no o ničom to je tiež taký rýchlo kvasný. Ľudia moji ja sa už nestačím čudovať smejem sa veľakrát sú taký debili že vám zavolajú a opýta sa takú hlúposť že kto je tam alebo kto volá v pritom pokiaľ viem aj v rámci slušného správania sa predstaví ten kto volá a niečo chce konkrétne ale ľudia sú úbohí nič nevedia len sa múdro tvária ako Šalamún. Aj to je choré keď niekto v dnešnej dobe nemá Televízor viď môj známy Mišo preň je to pohroma chorý človek nečudujem sa že je sám a bude na veky kto by to zniesol on sa pozerá asi na plafón smiech úbohé neuznávam taký zmysel života.

DANCE

 Myslím si že je v dákej sekte asi pravdepodobne JEHOVOVÝ SVEDKOVIA des alebo iná sekta to je najhoršie čo môže sa dostať to je totálny koniec života tí vás zomelú v dave od tadiaľ nie je ľahký útek. Najlepšie byť sám sebou nedať sa ovplyvňovať nikým iným veď máme svoj vlastný život rozum treba sa zabaviť no nedať sa rušiť nejakým elementom ktorý nie je normálny pre tento svet byť obozretní mať oči dokorán otvorené. Viete málokto hovorí a píše dnes otvorené ale malo by sa. Hovorí sa že sme v dobe kedy sa môže všetko ale sa mi nezdá že je to tak . Ako vidíme deň sa chýli ku koncu schyľuje sa k večeru je nie čosi po 16 hodine vidíme sa zajtra nejak poobede nakoľko doobeda idem vybavovať veci krásny večer priatelia napíšte recenzie na SEO články. 

By 13. 9. 2023.    Zábava