Malá zmena lepší život

Cítite, že život nejde tam ako ma. Chcete pracovať na svojom sebarozvoji a na zlepšení života. Niekto začína alebo končí svoj deň cvičením alebo meditáciou. Niekedy stačí aj mala zmena a môže sa nám život mnohonásobne skvalitniť. Skúste si do života zaviesť afirmácie Sijedinecny napríklad pred spaním alebo keď si nájdete chvíľočku čas cez deň. Možno sa pýtate čo tie afirmácie vlastné sú ? Afirmácie sú vlastné kratučkú vety, ktoré majú motivovať alebo povzbudiť. Ich cieľom je hlavne to, aby vás povzbudili k pozitívnemu mysleniu a utvrdili v tom, že všetko bude dobre. Tieto vety majú človeka na motivovať, aby dosiahol všetko čo chceme. Napríklad afirmáciami sú vety typu: „Som zdravý“, „Moja myseľ je plná skvelých nápadov“.

zákon priťažlivosti

S afirmáciami súvisí a fungujú na princípe zákona príťažlivosti. Čo je vlastné ten zákon príťažlivosti ? Zákon príťažlivosti hovorí, že do života si priťahujeme veci, ktorým venujeme najviac pozornosti a emócií a teda po nich najviac túžime. Nejedna sa len o pozitívne veci, ale aj tie z ktorých máme obavy. Podľa zákona príťažlivosti si môžeme do života pritiahnuť pozitívne ale aj negatívne zážitky, ľudí na základe sily našich myšlienok. Čiže ak sme nie zrovna v najlepšej životnej situácií a zameriavame sa len na problémy, budeme mať tých problémov ešte viac. Takže prvá vec, ak nie je človek spokojný s vlastným životom a chcel by niečo zmeniť musí v provom rade zmeniť svoje myslenie.

žena afirmácie

Sila myšlienok ma teda oveľa väčšiu silu než si myslíme. Našu myseľ si vieme nastaviť a zmeniť svoje myslenie, už len tým, že zopár krátkymi vetami si potvrdíme to čo veríme a chceme v živote dosiahnuť. Ak teda chceme pokojnejší a šťastnejší život stačí niekedy naozaj len mala zmena a výsledky sa dostavia. V knihe Si Jedinecny od autora Patrika Hromjaka nájdete kopec užitočných informácií ako zmeniť svoj život a žiť šťastnejší život.

By 17. 9. 2023.    Tovar